Jak správně sušit ovoce v sušičce potravin

Sušené plátky banánů, sladké hrušky nebo lahodné broskve můžete uzobávat, kdykoli vás přepadne mlsná. Stačí si připravit pořádné zásoby. Sušení pomáhá prodloužit trvanlivost ovoce a zároveň v něm uchovat co největší množství vitamínů, minerálů a dalších živin. Sušené ovoce je navíc skvělé do jogurtu, müsli, snídaňové kaše nebo koláčů. Zdravé sušené ovoce snadno připravíte s pomocí sušiček potravin. K dostání jsou moderní sušičky, které cirkulují vzduch rovnoměrně a vy nemusíte přeskládávat tácy, abyste získali pěkně usušené ovoce. Sušička Yden naproti tomu využívá technologii infračerveného záření, které napodobuje přirozené slunce. Výsledkem je tak skvělá chuť, aroma i struktura potravin.

 

Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem