Sušení potravin nejen pro vitariány

Raw strava, syrová strava nebo vitariánství je životní styl, který má svá specifika. Jedním z pravidel je, že by tepelná úprava surovin pro raw stravu neměla přesáhnout 42 °C. Moderní a kvalitní sušičky nabízí šetrný způsob, jak usušit potraviny a prodloužit tak jejich trvanlivost. Zároveň představují ideální možnost, jak zachovat jejich výživové hodnoty. Výhodou dnešních sušiček je termostat, kterým můžete nejen regulovat, ale i ohlídat optimální teplotu. Vitariáni vyhledávají především ovoce, zeleninu, houby, bylinky, luštěniny a další poklady přírody. K sušení těchto živých potravin je ideální například infra červená sušička Yden nebo sušička Excalibur s horizontálním prouděním vzduchu.

 

Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem