Sušení ovoce a zeleniny jako zdravý způsob uchování potravin

Vážený zákazníku,
bohužel nastavená pravidla filtru neumožňují zobrazení žádného produktu. Může to být také tím, že někteří dodavatelé nemají zadané parametry u výrobku uvedeny a z tohoto důvodu je filtr nedokáže zobrazit, ikdyž vaše zadání splňují. Doporučujeme ve filtru ponechat je nezbytně nutné parametry.


Žádné produkty

Rádi byste potěšili svou babičku dárkem, který bude praktický a který skutečně využije? Podívejte se na nabídku sušiček ovoce a dalších potravin. Jablíčka ze zahrádky už tak nebudou muset končit pouze v koláčích, ale snadno a rychle si připraví křížaly na celou zimu. A jablky to rozhodně nekončí…

 

Dárek pro nekonečné zásoby sušeného ovoce

Sušička ovoce je skvělým dárkem pro všechny, kteří neodolají sušenému ovoci, ujíždí na sušených rajčatech a rádi zkouší nové a zdravější chuťovky. Se sušičkou na ovoce se totiž dá leccos připravit. Na výběr jsou jak klasické sušičky s nepřetržitou cirkulací vzduchu, tak sušičky potravin s infračerveným zářením, které jsou ideální například pro přípravu sušeného masa, sušených rajčat a dalších delikates. Infračervené světlo totiž simuluje sušení na slunci. Některé sušičky dokonce zvládnout připravit i jogurt nebo raw potraviny se zachováním maximálního množství vitamínů a minerálních látek.

 

Filtrovat produkty
Top