Jak na sušení různých druhů potravin v sušičce

Rádi chodíte na houby? Na zahrádce vám rostou různé druhy ovoce? Milujete bylinkové čaje? Není lepší způsob, než si udělat vlastní zásoby. Ne všechno ovšem vydrží dlouhé měsíce. Pokud si ale potraviny usušíte, značně tím prodloužíte jejich trvanlivost. Sušení je navíc šetrný způsob, který zachovává výživové hodnoty, chuť i vůni jednotlivých surovin. Investujte proto do kvalitní a osvědčené sušičky potravin. Moderní sušičky potravin nabízí termostat, díky kterému snadno nastavíte optimální teplotu. O efektivní sušení se dále postará rovnoměrné proudění vzduchu. Jiný způsob sušení nabízí sušička Yden, která disponuje i programem sušení na slunci, a to pomocí infračerveného záření. Tato forma sušení patří k nejšetrnějším a nejrychlejším způsobům. Snadno tak připravíte sušené maso, houby, bylinky, koření a další skvělé pochoutky.

 

Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem