Jak připravit sušené maso - jerky v sušičce potravin

Sušené maso se v posledních letech stalo velkým hitem. Ne každé kupované však má potřebnou kvalitu a dobrou chuť. Přemýšleli jste, že byste si připravili poctivé jerky doma? S praktickou sušičkou to není žádný problém. Revoluční technologie v sušičce Yden zajišťuje dokonalé sušení masa. Maso (ideální je hovězí zadní, ale můžete použít i další druhy masa) nakrájejte na velmi tenké plátky 2 až 5 mm a dle chuti okořeňte. Poté nechte maso přes noc odpočívat. Pokud máte sušičku Yden s infračerveným zářením, vaše práce tady končí. Přístroj si již sám ohlídá všechny faktory, jako je teplota, vlhkost nebo čas. Klasické sušičky potravin usuší maso přibližně za sedm hodin. U ručního nastavení sušte maso zhruba 20 minut na 70 °C a poté snižte teplotu na 50 °C, při které maso již dosušíte.

 

 

Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem