Praktická sušička potravin na sušení masa

Kvalitní sušené maso je nejen skvělou pochoutkou, ale i výborným zdrojem bílkovin. I proto je velmi oblíbené u sportovců… a nejen u nich. Chcete mít zajištěný neustálý přísun sušeného masa jerky? S praktickou sušičkou potravin to není žádný problém. Usušit hovězí či jiné tenké plátky masa zvládne klasická sušička. Pokud však chcete zachovat co nejlepší výživové hodnoty, investujte do moderní sušičky Yden. Tato sušička nabízí dva programy. Kromě teplovzdušného, který rovnoměrně cirkuluje vzduch v sušičce, můžete využít i program infračerveného záření, který je ideální právě pro sušení masa. Práce s touto sušičkou je navíc naprosto jednoduchá a na vás je pouze příprava masa. Čas, teplotu i vlhkost si sušička již ohlídá sama.

Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem