Příprava chutného sušeného masa v sušičce potravin

Zapomeňte na kupované sušené maso. Jednoduše si jej můžete připravit doma. Navíc si můžete vybrat, jakému masu dáte přednost. Kvalitní sušičky potravin, jako je například sušička Yden s infračerveným zářením, snadno usuší maso, aniž byste museli cokoli nastavovat - stačí zvolit daný program. Vy si pouze připravte tenké plátky masa (2 až 5 mm) a okořeňte je dle vlastní chuti. Výsledkem tak budete mít chutné sušené maso - jerky bez jakýchkoli zbytečných přísad a konzervantů. Maso můžete samozřejmě připravit i v sušičce, která funguje na základě rovnoměrného proudění vzduchu. Začněte ideálně na teplotě 70 °C a poté snižte teplotu na 50 °C. Teplovzdušným módem pro sušení dalších potravin disponuje kromě jiných i sušička Yden.

 

Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem