Usušte si dýňová semínka snadno a rychle

Letošní úroda dýní byla větší, než jste čekali? Kromě samotné dužiny z dýni nezapomeňte spotřebovat i dýňová semínka. Ta jsou skvělým a hlavně zdravým zobáním. Výborná jsou  v domácím pečivu, opražená v polévce nebo v pomazánce. A jak na to? Sušení dýňových semínek je velice jednoduché, obzvláště když máte po ruce sušičku Yden. Očištěná a propláchnutá dýňová semínka rozložte na tácy a vložte do sušičky. Na rozdíl od běžných sušiček disponuje sušička Yden programem infračerveného záření, které urychluje sušení. Zároveň je velmi šetrné k sušeným surovinám. Vzhledem k automatickému programu a čidlu vlhkosti dokonce nemusíte proces sušení hlídat. Sušička sama pozná, kdy je možné sušení ukončit.

 

Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem