Domácí jablečné křížaly a jejich příprava

Sušená jablka neboli křížaly jsou pochoutkou, kterou již dělaly naše babičky i prababičky. Přestože ty si vystačily s papírem a sušením na půdě, dnes máme naštěstí po ruce praktické pomocníky v podobě sušiček potravin. Díky novým technologiím navíc sušená jablka neztrácí téměř nic ze svých živin, chuti nebo vůně. Vzhledem k tomu, že sušička zbaví jablka všech možných choroboplodných látek, sušená jablka vám vydrží dlouhou dobu… dokud je nesníte. Kvalitní sušička potravin zajišťuje rovnoměrné proudění vzduchu a vy nemusíte neustále přesouvat jednotlivé tácy. Praktický termostat se pro změnu postará o správnou teplotu sušení. Takto připravená domácí sušená jablka jsou plná vitamínů a minerálních látek.

 

Přečtete si také:

 

Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem