Zdravé mlsání v podobě sušených meruněk

Sušené meruňky jsou perfektní alternativou čerstvým meruňkám. Navíc je můžete kdykoli namočit a použít do koláče. Perfektní jsou ale i v jogurtu nebo ovesné či oříškové kaši. Meruňky stačí omýt a nakrájet na menší kousky. Do sušičky Yden, která disponuje revoluční technologií, termostatem, kontrolou vlhkosti a časovačem, můžete použít i větší kousky meruněk. Takové sušení je velmi efektivní, aniž by se jakkoli zvýšily náklady na provoz. Šetrný způsob sušení navíc zachovává výživové hodnoty meruněk. Ty tak neztrácí téměř nic z vitamínů, minerálních látek, prospěšné vlákniny a dalších živin, chuti nebo vůně. Sušením navíc prodloužíte jejich trvanlivost nejen o týdny, ale i měsíce.

 

Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem