Sušená rajčata ze sušičky potravin

Sušená rajčata představují výtečnou delikatesu, kterou známe především z Itálie. Pokud jste na ně právě dostali chuť, poradíme vám, jak si je připravit i doma. Stačí mít po ruce praktickou sušičku potravin, která disponuje moderními technologiemi. A jak na to? Rajčata si omyjte a nakrájejte na čtvrtky. Pokud máte rádi rajčata s různými bylinkami, nezapomeňte je okořenit dle vaší chuti. Pak už nezbývá, než je vložit do sušičky a nastavit termostat s optimální teplotou. Na výběr máte jak klasické sušičky s rovnoměrným prouděním vzduchu, díky čemuž nemusíte pravidelně přemisťovat jednotlivé tácy, nebo sušičku s infračerveným zářením. Tím disponuje například sušička Yden, která tak simuluje sušení na přirozeném slunci, což se k sušení rajčat velmi hodí.

 

Přečtěte si také:

 

Infračervená sušička Yden na ovoce a zeleninu
Akce Tip
ZdarmaZdarma
15 990 Kč

Infračervená sušička potravin Yden D5 disponuje kromě solárního módu také klasickým sušícím módem. Sušička je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů a součástí jsou...

Kód: YISD5
Sušička ovoce, zeleniny, masových proužků, obilovin
ZdarmaZdarma
7 790 Kč

Sušička potravin Yden CI 9013A vyniká rovnoměrným rozložením ohřátého vzduchu, který uchovává chuť a strukturu sušených potravin. Díky této sušičce můžete vytvořit chutné a...

Kód: YS9013A
Sušička Sedona pro rovnoměrné sušení potravin
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma
16 590 Kč

Sušička čerstvých potravin Sedona Supreme je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře.

Kód: SSS101
Sušička ovoce, zeleniny, hub, ořechů
11 150 Kč–11 %
od 9 950 Kč

Pomocí sušičky potravin Excalibur lze sušit širokou paletu nejrůznějších potravin, od obilovin, ovoce a zeleniny až po maso.

Kód: SEC5CCE2
4 položek celkem